Własny biznes

akacja56
Posty: 27
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:49 pm

Re: Własny biznes

Post autor: akacja56 »

Własny biznes to poważna sprawa i warto w biznesie mieć pomysły i swój sposób na niego w sieci. Ważne jednak jest też to, że płatności online powinny być bezpieczne. Zerknij w tym celu na propozycje bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online , bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu, przy płatnościach online.

AdamMannam
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 12, 2020 10:07 am

Re: Własny biznes

Post autor: AdamMannam »

Przy prowadzeniu własnego biznesu konieczna jest pomoc biura rachunkowego, musimy rozliczać podatki, faktury i inne dokumenty księgowe. Mogę polecić super biuro krzywickabiuro/pl/. Wyróżnia je przede wszystkim różnorodność usług księgowych, doświadczenie na rynku oraz świetny kontakt z klientem.

lenaw
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 18, 2020 6:30 pm

Re: Własny biznes

Post autor: lenaw »

Warto mieć w miejscu pracy właśnie dodatkowo jakiś oczyszczacz powietrza :D Co o tym myślicie? Ja właśnie tak szukam idealnego filtra do wody i oczyszczacza bo chciałabym zainwestować od jednego producenta i ostateczne kupię chyba u aquasystem/pl/
<a href="https://katalog.mistrzu.com" target="_blank" title="Katalog stron"><strong>Katalog stron</strong></a>

nati81
Posty: 139
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:13 pm

Re: Własny biznes

Post autor: nati81 »

A wiecie co to jest biała lista podatników VAT? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie tam zerknąć i poczytać. Dzięki takiej wiedzy na pewno można uniknąć wielu kłopotów. Poza tym plusem jest to, że jeśli będziecie wpłacać należności na rachunek wskazany na tej liście, to nie będziecie mieli problemów z zaliczeniem danej faktury w koszty. Oczywiście dotyczy to transakcji powyżej 15 tysięcy. W takim wypadku za każdym razem warto weryfikować numer rachunku.

piżamka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 25, 2020 4:11 pm

Re: Własny biznes

Post autor: piżamka »

Na podstawie wzlotów i upadków mojego biznesu, który mimo to wciąż się całkiem dobrze trzyma :p powiem, że dzisiaj mega ważny jest marketing internetowy. Dziś najwięcej klientów jest aktywnych w sieci, więc to tam trzeba nawiązać z nimi komunikację. Tu fajnie i pomysłowo działa dla mnie agencja 123media/pl/ która to na podstawie moich oczekiwań i możliwości podziałała dla mnie początkowo przez socjal media a następnie skupiła się na marketingu rekomendacji, co znacząco zwiększa liczbę zainteresowanych marką osób.

Domis3223
Posty: 42
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:19 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Domis3223 »

Prowadze własny biznes od lat, jednak ostatnio trochę rozszerzamy swoja działalność, a co za tym idzie, inwestujemy w nowy sprzęt. Mamy zamiar zakupić nowe maszyny do szycia, takie przemysłowe, hafciarki i jakiś tam zapas igieł by móc je na bieżąco wymieniać. Fajna oferta jest w tym sklepie czy raczej hurtowni pl.strima/com/igly/cat-2002134 jednak chciala bym zobaczyć też inne, ktoś mógłby polecić miejsce godne współpracy.

deborah
Posty: 593
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Re: Własny biznes

Post autor: deborah »

Ja prowadzę własny biznes od kliku lat i dzięki inwestycji w Agencja marketingowa Łódź moja firma obecnie przynosi duże zyski mimo kryzysu. Polecam korzystać z takich usług i wiedzy profesjonalistów. ;)

messi
Posty: 199
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:45 pm

Re: Własny biznes

Post autor: messi »

Jakoś tak sobie podpowiedziałam, że mam prowadzić nowy biznes w nowym roku i padło na to, że to będzie lokal gastronomiczny. Nie pytajcie mnie, jak to chcę zrobić, ale jakoś muszę. Umiem jako tako gotować, to myślę, że klienci będą zadowoleni. Pytanie tylko gdzie się wyposażyć. Który, waszym zdaniem, producent urządzeń gastronomicznych jest dobry?

rak
Posty: 291
Rejestracja: śr sie 12, 2020 6:04 pm

Re: Własny biznes

Post autor: rak »

Nie raz pewnie słyszałeś, że własny biznes to ruletka. I trudno się z tym nie zgodzić, ale prawda jest taka, że są i takie rozwiązania, które wymagają od nas konkretnych działań. Można powiedzieć, że takie ben-sol/pl/inwentaryzacja/ inwentury to normalna sprawa wszędzie tam, gdzie jest jakiś towar, albo po prostu materiał do zliczenia.

alabasta
Posty: 483
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:14 pm

Re: Własny biznes

Post autor: alabasta »

Jak chcesz prowadzić biznes w sposób który nie zajmie całego twojego czasu to polecam postawić sobie aplikację na platformie goidea/pl/filemaker.php która na przykład podporządkuje sobie wszelkie procesy kalkulacyjne dzięki czemu zwolni Cię z papierowej roboty. A to pozwoli Ci na zajęcie się czymś innym

ODPOWIEDZ