Projekt domu

Janek91
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:24 pm

Re: Projekt domu

Post autor: Janek91 »

Na tej stronie domywstylu/pl/domy-parterowe/ znajdziecie różnego rodzaju projekty domów parterowych. Jeśli interesują was takie rozwiązania, to warto się tam rozejrzeć. Myślę, że takie domy są przede wszystkim funkcjonalne i to nie chodzi tylko o wygodę i komfort osób starszych, ale również każdego z nas.

didi12
Posty: 94
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:07 pm

Re: Projekt domu

Post autor: didi12 »

Jest wiele sposobów na projekt domu, możesz napisac go samodzielnie ale i oczywiście kupic gotowy. Na stronie jaką jest archeton/pl/ Znajdziesz bardzo korzystne oferty na projekt. Polecam rozejrzec się w segmencie domów piętrowych, ale jak masz marzenie o willi to i również znajdziesz tutaj odpowiedni projekt.

Minionek
Posty: 77
Rejestracja: wt lip 21, 2020 1:24 pm

Re: Projekt domu

Post autor: Minionek »

Jeżeli szukacie ciekawych projektów domu to polecam zapoznać się z ofertą archido/pl/ . Moim zdaniem jedne z ciekawszych projektów jakie miałam okazję przejrzeć.

oasis
Posty: 240
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:37 pm

Re: Projekt domu

Post autor: oasis »

W takim projekcie warto dodać też cos takiego jak właśnie studnia. Bardzo wiele osób o tym myśli i ja wam powiem, że dla mnie oczywistością jest to, że właśnie będę o tym myślała. Prawda jest jedynie taka, że w sumie nie sama będę to rozważać, a ze sklepem Watermark pompa głębinowa tam niejedna jest dobra. To po co szukać i kombinować, skoro ma gotowe?

karminadel
Posty: 353
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:58 pm

Re: Projekt domu

Post autor: karminadel »

a jak tam z bateriami do łazienki ? macie coś już ? bo ja kupiłam sobie odpowiednie produkty na sklep.sotbe/com/ mają bardzo fajne rzeczy

stówa
Posty: 313
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:41 pm

Re: Projekt domu

Post autor: stówa »

Jeśli chodzi o schody i balustrady tarnów to polecam tą firmę inoxal/pl/ Wykonują najwyższej jakości schody i balustrady na południu polski. Ja własnie zastanawiam się nad złożeniem zamówienia. Powoli kończymy budowę i dobrze by było zamówić już balustradę.

wexian
Posty: 265
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:25 pm

Re: Projekt domu

Post autor: wexian »

Ja właśnie czytam jakie są różnice jeśli chodzi o projekt gotowy a indywidualny i zastanawiam się który wybrać. Co byście Wy mi radzili? Bo nie mogę się zdecydować.

zeff
Posty: 265
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:23 pm

Re: Projekt domu

Post autor: zeff »

To jest wazne, jednak przed budową domu należy wykonać też wszelkie potrzebne pomiary. Do tego jest potrzebna pomoc geodety. Dlatego dobrze byłby by gdybyś skontaktował się z jakimś profesjonalistą. Wiem, że ta forma geodetaopole/com/pl/ zajmuje się pomiarami w kilku województwach.

Jadzia
Posty: 94
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:26 pm

Re: Projekt domu

Post autor: Jadzia »

Akurat w wyborem projektu domu to my nie mamy żadnego problemu. Ale za to nie możemy się zdecydować na to z czego ten dom mamy postawić. Gdyż teraz jest bardzo dużo przeróżnych możliwości. A że fajnie by było ten dom mieć w dość szybkim tempie to rozważamy także dom z prefabrykatów. I tak znaleźliśmy nawet prefabrykaty betonowe poznań gdzie mają bardzo dobre ceny no i doświadczenie w stawianiu tego typu domów.

Awatar użytkownika
Nozyk
Posty: 246
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Projekt domu

Post autor: Nozyk »

A znacie się może na projektowaniu domu z piecem wolnostojącym? Chodzi mi tutaj głównie o coś takiego https://kominki-sklep24.pl/pl/c/Piece-Wolnostojace/18 . Takie rozwiązanie jest dla mnie rewelacyjne, ale zastanawiam się jak przygotować projekt pod coś takiego. Jeżeli macie jakieś sprawdzone informacje to dajcie znać koniecznie.
Sumienie dąży do dobra, wystarczy go posłuchać

ODPOWIEDZ