Fotowoltaika

deborah
Posty: 308
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Fotowoltaika

Post autor: deborah »

Fotowoltaika do domu Kraków - jaką firmę polecacie? Planuję zamontować panele na dachu domu jednorodzinnego i szukam sprawdzonej firmy.

darekgruby
Posty: 67
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:33 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: darekgruby »

Nie znam, ale na pewno przed założeniem instalacji zapoznać się z warunkami jakie oferuje firma. Na stronie http://universun.pl/fotowoltaika-wroclaw/ możecie znaleźć mnóstwo fachowych porad i wskazówek. Wiecie, że najłatwiej zacząć od małych kroków? Odczujecie na rachunkach jeśli np. wymienicie żarówki na energooszczędne, nie będziecie pozostawiać sprzętu w kontakcie bez korzystania. Energia elektryczna jest coraz droższa więc warto pomyśleć o staniu się niezależnym.

kasiunia
Posty: 56
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:26 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: kasiunia »

Macie już założoną instalację fotowoltaiczną? My produkujemy swój prąd już rok i z perspektywy czasu muszę powiedzieć ,że była to bardzo dobra decyzja/ .Długo mąż szukał firmy do wykonania instalacji ale w końcu zdecydowaliśmy się na firmę KOBO - https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-wroclaw/ .To lider jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne na Dolnym Śląsku. To co dla nas było ważne to fakt ,że firma działa na rynku już 10 lat więc gwarancja wystawiona przez firmę jest coś warta a po drugie mają panowie po prostu doświadczenie.

ODPOWIEDZ