Jak wyposażyć nową piekarnię w mieście?

Wendys
Posty: 102
Rejestracja: ndz kwie 05, 2020 4:47 pm

Jak wyposażyć nową piekarnię w mieście?

Post autor: Wendys »

Jak wyposażyć nową piekarnię w mieście?
Możecie podpowiedzieć jakie urządzenia powinny się znaleźć w takim miejscu?

Inna87
Posty: 88
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:03 pm

Re: Jak wyposażyć nową piekarnię w mieście?

Post autor: Inna87 »

Wiesz co chyba raczej powinnaś uderzyć na fora typowo dla piekarzy,
albo do firm które sprzedają albo produkują wyposażenie piekarni
w google znalazłam taką firmę: gastroprodukt/pl/piekarnia
to wydaje mi się, że najprędzej właśnie w takim miejscu sobie wyszukasz odpowiednie produkty,
urzadzenia itd, ale zawsze lepiej o konkretne tipy i wskazówki pytać fachowców...

chmurka
Posty: 50
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:27 pm

Re: Jak wyposażyć nową piekarnię w mieście?

Post autor: chmurka »

Podczas wyposażania na pewno przydadzą ci się regały do magazynku. Gdzie będziesz mógł w przejrzysty sposób przechowywać mąkę oraz inne potrzebne rzeczy do piekarni. Dużym atutem regałów jest iż łatwo je dopasować do przestrzeni jaką mamy do zagospodarowania ale i mają dużą wytrzymałość na obciążenia więc bez problemu wytrzymają duży nacisk i ciężar.

Stolina
Posty: 95
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:24 pm

Re: Jak wyposażyć nową piekarnię w mieście?

Post autor: Stolina »

Sala sprzedaży w piekarni może także z częścią kawiarniana to bardzo dobry pomysł na poszerzenie i reklamowanie oferty piekarni. Warto poprosić dobrych projektantów o zaprojektowanie takiego wnętrza tak aby było klimatyczne i zachęcało klientów do odwiedzania piekarni. Ciekawe projekty podobnego lokalu widziałam w portfolio DreamDesign dreamdesign.net/pl/portfolio/423-restauracja-krakow-2/

Obrazek

Stolina
Posty: 95
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:24 pm

Re: Jak wyposażyć nową piekarnię w mieście?

Post autor: Stolina »

Sala sprzedaży w piekarni może także z częścią kawiarniana to bardzo dobry pomysł na poszerzenie i reklamowanie oferty piekarni. Warto poprosić dobrych projektantów o zaprojektowanie takiego wnętrza tak aby było klimatyczne i zachęcało klientów do odwiedzania piekarni. Ciekawe projekty podobnego lokalu widziałam w portfolio DreamDesign mist/com/pl/portfolio/m356-mieszkanie-krakow/

Kusznik
Posty: 186
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:38 pm

Re: Jak wyposażyć nową piekarnię w mieście?

Post autor: Kusznik »

Widzę, że większość z was skupia się na sprzęcie typowo do piekarni. Warto pamiętać, że w takiej branży będziecie mieć dużo ciężkich ładunków do przewiezienia (np. produkty do pieczenia, gotowe wyroby), dlatego warto zainwestować w wózki podnośnikowe, dzięki którym można szybko przewieźć coś ciężkiego. Warto pamiętać, że o taki wózek należy dbać i regularnie go konserwować. Jak to zrobić dowiecie się z artykułu na blogu toyota-widlowe/pl/blog/30_wozki-podno%C5%9Bnikowe-jak-o-nie-dbac.html . Tu znajdziecie informacje o sposobach samodzielnej konserwacji wózków podnośnikowych.

ODPOWIEDZ