Własny biznes

rak
Posty: 291
Rejestracja: śr sie 12, 2020 6:04 pm

Re: Własny biznes

Post autor: rak »

Nie wiem, jakiego rodzaju biznes chcecie założyć, ale jeśli on ma jakiś związek z akcjonariuszami spółek, to myślę, że warto, żebyście przeczytali, czym tak naprawdę jest [url=lawboxfirm/com/kapital-zapasowy-spolki-co-to-takiego/]kapitał zapasowy[url] i jakie rodzaje spółek musza go utworzyć. Na pewno spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie będzie musiała go zakładać. A co z resztą? Poczytajcie w LawBoxie.

darekgruby
Posty: 170
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:33 pm

Re: Własny biznes

Post autor: darekgruby »

Mając własny biznes należy mieć także świadomość jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem w sieci. Na stronie itpunkt/pl/oferta/outsourcing-it możecie dowiedzieć się na czym polega outsourcing w IT i jakie korzyści może przynieść zastosowanie go w waszej firmie. IT Punkt oferuje indywidualne podejście do każdego z klientów, aby dopasować ofertę dostosowaną do potrzeb firmy. Najważniejsze jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa danych oraz sprawności prac administracyjnych.

didi12
Posty: 94
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:07 pm

Re: Własny biznes

Post autor: didi12 »

Ja również chce rozpocząc prowadzic własny biznes i zastanawiam się nad kwestią kadrowo-płacową, Nie chcę zatrudniac osobno kadrowej a rozliczanie każdego pracownika z osobna mnie lekko przeraża. Co powiecie na temat aplikacji która mnoże mi to ułątwi? znajomy polecił mi stronę goidea/pl/filemaker.php z taką platformą na której samodzielnie mogłabym postawic taką aplikację.

piżamka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 25, 2020 4:11 pm

Re: Własny biznes

Post autor: piżamka »

Mam własny biznes z branży gastronomicznej i chcąc zdobyć większą popularność i wypromować swoją restauracje to zgłosiłam się do agencji reklamarestauracji/com/pl/ . Oni specjalizują się właśnie w promocji wszystkiego co jest związane z gastronomią. Mają doświadczenie, także nie ma co dziś dziwić że wiele osób właśnie chce się do nich zgłaszać po pomoc.

karminadel
Posty: 353
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:58 pm

Re: Własny biznes

Post autor: karminadel »

Ja teraz nie pracuję, aktualnie jestem w podróży po całej europie facebook/com/icamppolska/ jestem z tego faktu bardzo zadowolona i zachwycona. Przynajmniej mam czas na odpoczynek i jestem spokojna i zrelaksowana.. co mnie mega cieszy. Takiej podrózy mi trzeba bylo
Ostatnio zmieniony wt mar 23, 2021 5:38 pm przez karminadel, łącznie zmieniany 1 raz.

Janek91
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:24 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Janek91 »

Jeśli prowadzicie swój biznes lub też planujecie go dopiero założyć, to warto sobie zerknąć tutaj portfelpolaka/pl/biala-lista-podatnikow-vat-krotki-praktyczny-poradnik/ . Jest tam bowiem namiar na ciekawych artkuł, w którym znajdziecie praktyczny poradnik dotyczący białej listy podatników VAT. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat. Myślę, że taka wiedza się naprawdę przyda, bo dzięki temu można uniknąć kłopotów.

wuja
Posty: 548
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:35 am

Re: Własny biznes

Post autor: wuja »

Też od niedawna prowadzę swoj własny biznes. Zdecydowałem się też na duże stemple z polecenia znajomych z branży i powiem wam szczerze, że był to strzał w dziesiątkę. Super jakość, naprawdę. Nigdzie stacjonarnie nie widziałem tak szerokiego wyboru, jak w maxonline/pl

nati81
Posty: 139
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:13 pm

Re: Własny biznes

Post autor: nati81 »

Trzeba znaleźć taki biznes, dzięki któremu będzie można naprawdę sporo zarobić. Przemyślcie dokładnie ten temat. Na pewno ciekawą opcją jest stacja paliw. Nie tylko zarabia się na sprzedaży paliwa, ale również na sklepie czy też punkcie gastronomicznym. Tutaj tsg-solutions/com/pl/ macie namiar na firmę, która zajmuje się budową takich obiektów.

Janek91
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:24 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Janek91 »

Nie wiem czy wiecie, ale jeśli będzie prowadzić działalność badawczo - rozwojową, to warto skorzystać z ulgi. Dzięki temu można naprawdę wiele zyskać. Tutaj edoradca/pl/ulga-na-dzialalnosc-badawczo-rozwojowa-czym-jest-i-dlaczego-warto-z-niej-skorzystac/ sobie zerknijcie. Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł na ten temat, który może okazać się niezwykle pomocny.

oasis
Posty: 240
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:37 pm

Re: Własny biznes

Post autor: oasis »

A co tu dużo mówić, nie jest łatwo prowadzić biznes w czasie pandemii. Wydaje mi się nawet, że jest to naprawdę trudne, zważywszy na to, jak trudno się utrzymać. Nawet takie biurokredytowe.warszawa/pl/aktualnosci/kredyt-dla-firmy-jak-uratowac-przedsiebiorstwo-w-czasie-pandemii/ poradniki powstają, by właśnie te biznesy się nie zamykały. No normalnie takie czasy...

ODPOWIEDZ