Własny biznes

zeff

Własny biznes

Post autor: zeff »

Oczywistym jest to, ze prowadząc własną firmę, trzeba bardziej zagłębić sie w temacie i mieć pod tym kątem sporą wiedzę. Można szukać jej w takich blogach goldentax/com/pl/blog/33-aktywa-i-pasywa-zasady-wyceny.html bo tam wszystko jest prosto i łatwo opisane. Wy gdzie szukaliście wiedzy ?

Jadzia

Re: Własny biznes

Post autor: Jadzia »

Własny biznes to mamy lecz planujemy rozszerzyć naszą działalność także o usługi tworzenia tarasów i zadaszeń. Zanim jednak to zrobimy to musimy podjąć współpracę z firmą która będzie nam deski montażowe dostarczać. Wtedy dowiedzieliśmy się, że tutaj woodgroup/pl/ znajdziemy dokładnie to czego nam potrzeba. Także dzięki temu wiemy, że deski tarasowe będziemy mieli bardzo wysokiej klasy no i prawidłowo przygotowane do takich konstrukcji

wuja

Post autor: wuja »

Pojęcie skanowania 3D jest znane każdemu z nas. Pojawia się zwykle przy okazji nowych rozwiązań technologicznych, prototypów znajdujących zastosowanie w różnych branżach. Ze swojej strony mogę polecić wam mobilny skaner 3d z oferty Tripiodi.

Kusznik

Post autor: Kusznik »

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z koniecznością orientowania się w wielu sprawach. Jeśli jesteście płatnikami vat to z pewnością zainteresuje Was split payment, czyli mechanizm płatności podzielonej. Warto wiedzieć na czym polega ten mechanizm oraz jak prawidłowo przygotować dokumenty i faktury dla kontrahentów.

kiwi

Post autor: kiwi »

warto pomyśleć o oszczędzaniu w biznesie np. można zmienić dostawcę prądu na takiego, który dostarcza energię z odnawialnych źródeł, to spora nowość ale na polskim rynku mamy re:spect energy z taką ofertą. Żeby oszczędzać warto tez przemyśleć sprawę fotowoltaiki, przy dużych firmach to duże oszczędności bo im więcej zużywamy, tym więcej oszczędzamy w stosunku do metod tradycyjnych

alabasta

Post autor: alabasta »

Ja od dłuższego czasu zastanawiam sie nad wdrozeniem w swoją firmę produkcyjną kilku ulepszeń pod postacią na przykład dobrego kompresora powietrza, na stronie almig/pl/ Znalazłam bardzo interesującą ofertę która spodobała mi się przez jakość urządzenia. Kompresor tłokowy będzie raczej za mały ale te jednostki stacjonarne już jak najbardziej.

nati81

Post autor: nati81 »

A co powiecie o uprawie pieczarek? Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Dzięki temu można bowiem naprawę wiele zarobić. Jeśli chodzi o wyposażenie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj luckygrower/com/mata-do-uprawy-pieczarek/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Można tam zrobić kompleksowe zakupy.

Janek91

Post autor: Janek91 »

Niestety, ale ta pandemia wielu przedsiębiorcom pokrzyżowała plany. Właśnie dlatego wprowadzono mikropożyczkę, aby ratować firmy. Tutaj biurorachunkowe-oswiecim/pl/mikropozyczka-5000-zl-na-prowadzenie-dzialalnosci-gospodarczej-w-czasie-pandemii-o-czym-warto-wiedziec/ można dowiedzieć się więcej na ten temat. Macie tam wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Na pewno plusem jest to, że kwota pożyczki nie stanowił przychodu w prowadzonej działalności gospodarczej.

rak

Post autor: rak »

Niestety, ale prawda jest taka, że dla mnie nie ma czegoś gorszego niż niespodziewana śmierć wspólnika spółki cywilnej i wiem, że niestety, czasem się to zdarza. Dlatego warto się zabezpieczyć. A czymś takim jest właśnie sukcesja majątkowa.

zeff

Post autor: zeff »

mając własny biznes warto pomyślec o tym by zastrzeć znak towarowy, Uważam, ze to bardzo dobry pomysł. Czytałam że tu znakitowarowe/com/pl/ można to zrobić w bardzo prosty sposób.

ODPOWIEDZ