Studia

zeff

Studia

Post autor: zeff »

Trzeba pomyśleć jakie kierunki studiów będa najbardziej opłacalne. Z tego co widziałam to ten kierunek wszop.edu/pl/studia-podyplo ... ,107,11202 , jest teraz bardzo opłacalny. Sporo ludzi po nim szukają do pracy .

Kasia

Re: Studia

Post autor: Kasia »

A czy poza studiami robicie sobie jeszcze jakieś dodatkowe kursy? Ja ostatnio zastanawiam się nad jakimś kursem angielskiego. Widziałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie kursy organizuje ;) Czy ktoś z Was miał może z tą szkołą do czynienia? I jak wrażenia?

julek65

Post autor: julek65 »

Najlepiej studiować kierunki związane z naszymi zainteresowaniami - wiem, co mówię. Nie ma nic gorszego od męczenia się na studiach, które nas nie interesują. Nie bez znaczenia jest również wybór odpowiedniej uczelni. Od siebie mogę polecić AEH w Warszawie.

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Chciałabym kupić fajny prezent, na zakończenie studiów, i jednocześnie rozpoczęcie swojej pracy zawodowej, dla koleżanki, która została lekarzem. Myślałam o fajnym zestawie do pisania, takie widziałam w sklepie https://www.twojepioro.pl/, i chyba to będzie najlepszy pomysł, bo będzie to dla niej przydatna rzecz, a zarazem fajną pamiątką, jeżeli poproszę o wykonanie grawera to tym bardziej.

wezka

Post autor: wezka »

Jeśli interesują Was kierunki medyczne takie jak fizjoterapia, położnictwo czy pielęgniarstwo to warto zainteresować się ofertą Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Studiuje tu już 2 lata i jestem zadowolona z poziomu, jakości zajęć i ogólnej organizacji. z tego co wiem to niebawem mają ruszyć nowe kierunki - psychologia i optometria ( I stopnia)

Baku

Post autor: Baku »

Jak zamierzacie podjąć studiowanie, to myślę, że będziecie szukać przydatnych platform specjalistycznych związanych z wybranym przez Was kierunkiem. Ja zaczynam Biochemię i ciekawym źródłem notatek innych studentów kazał się portal Notatek.pl Tam ludzie z różnych uczelni umieszczają swoje notatki do wykorzystania dla innych. A to tylko przykład https://notatek.pl/pytania-z-cukrow-i-kwasow

ODPOWIEDZ