Szukam dobrego garnituru biznesowego

Andrzej
Posty: 60
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 7:17 am

Szukam dobrego garnituru biznesowego

Post autor: Andrzej »

Jak w temacie.

Jakie porządne garnitury biznesowe polecicie? Potrzebuję takiego garnituru do pracy na zmianę.

Rebel
Posty: 90
Rejestracja: wt mar 31, 2020 2:34 pm

Re: Szukam dobrego garnituru biznesowego

Post autor: Rebel »

Sam w pracy mam dress code tak wiec musze mieć garnitur na zmianę. Wybierając garnitur biznesowy dobrze jest na pewno kierować się jego wysoką jakością, ale także relatywnie niską ceną – używany bowiem na co dzień, będzie potrzebował zmiennika. Tak wiec dobrze jesli bedziesz miał przynajmniej 2-3 takie garnitur bo będzie to najwygodniejsze.

Polecam tutaj kontakt z nimi:
sklep.dastan/pl/

Dobry sklep z garniturami, ostatnio zamawiałem tam dla siebie nowy garnitur. Najbardziej uniwersalny będzie granat, ewentualnie delikatna szarość jak tutaj:
Obrazek

Angelor
Posty: 62
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 3:47 pm

Re: Szukam dobrego garnituru biznesowego

Post autor: Angelor »

Mój mąż stwierdził, że kupi sobie tylko dobrej jakości elegancką marynarkę, bo spodnie zawsze można do niej dopasować. Na przykład tutaj fashionpolska/pl/marynarki-meskie/wyprzedaz są spore wyprzedaże markowej, dobrej jakości odzieży i naprawdę warto skorzystać z takiej okazji. Ja zamierzam wybrać dla niego jakiś stylowy krój i odpowiedni kolor.

Stolina
Posty: 95
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:24 pm

Re: Szukam dobrego garnituru biznesowego

Post autor: Stolina »

Stylizacja musi być dopasowana rozmiarowo aby w jak najlepszy sposób uwydatnić Twoje atuty i ukryć ewentualne mankamenty. Ubrania powinny być dobrej jakości, a kompozycja harmonizować z Twoją osobowością. To bardzo podstawowe uwagi profesjonalisty zajmującego się fotografią biznesową. Dress code jaki by nie był odpowiada tym zasadom. Warto więc poznać uwagi fotografa Krzysztofa Zaleskiego krzysztofzaleski/com/stylizacja-istotny-element-profesjonalnego-wizerunku/

wuja
Posty: 548
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:35 am

Re: Szukam dobrego garnituru biznesowego

Post autor: wuja »

Nie wiem czy już sprawdzałeś ofertę polskiej marki, jaką jest sklep.dastan/pl/ ale moim zdaniem mają najładniejsze modele i fasony. Każdy meżczyzna, bez względu na swoje gabaryty może ubrać się ładnie i elegancko.

stówa
Posty: 313
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:41 pm

Re: Szukam dobrego garnituru biznesowego

Post autor: stówa »

Świetne garnitury znajdziesz tutaj modini/pl/226-garnitury-bydgoszcz Ja trafiłam na ten sklep kilka dni temu i pokazałam mężowi. Mówił, że sobie przejrzy oferte i chyba się tam wybierze albo zamówi coś online. Mają naprawdę duży wybór garniturów, koszul, marynarek itd :)

Kusznik
Posty: 186
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:38 pm

Re: Szukam dobrego garnituru biznesowego

Post autor: Kusznik »

Garnitur biznesowy to świetny pomysł na ubrania do pracy. Garnitur jest niezwykle elegancki i doskonale sprawdzi się na biznesowych spotkaniach czy na "co dzień" do biura. Pamiętajcie, że nie tylko mężczyźni mogą ubierać się w garnitury. Obecnie można znaleźć bardzo dużo modnych garniturów damskich, które sprawdzą się doskonale do stworzenia biznesowej stylizacji.

ODPOWIEDZ