Strona 1 z 1

Suplementy - produkcja

: wt lut 23, 2021 7:54 am
autor: boska
Wiecie może komu zlecić opracowanie składu i technologii suplementów diety w dwóch podstawowych formach?

Re: Suplementy - produkcja

: wt lut 23, 2021 10:48 am
autor: rozalinda
Zajrzyj koniecznie na stronę firmy tantus/pl/oferta/doradztwo/
Jest to firma zajmująca się produkcją suplementów diety,zatrudniają specjalistów, którzy współpracują przy ustaleniu receptury dla pożądanych suplementów oraz przeprowadzają próby technologiczne niezbędne dla optymalizacji procesu produkcji.Firma działa od wielu lat,znana jest z tego,że pozwala klientom zrealizować swój pomysł od receptury po wytworzenie produktu gotowego do sprzedaży.

Re: Suplementy - produkcja

: śr lut 24, 2021 8:17 am
autor: karminadel
ja korzystam tylko ze sprawdzonych i dobrych supli, przykładowo labosal/pl/active-mind/ Mają bardzo dobrej jakości suplementy w super cenie.

Re: Suplementy - produkcja

: czw lut 25, 2021 9:27 am
autor: Amoga290
Ja własnie zajmuję się produkcją w przemyśle farmaceutycznym i ostatnio zainwestowałem w separacja metali po to aby produkcja była bezpieczniejsza i nie było ryzyka że w opakowaniu będzie jakiś niepożądany metal. Jestem bardzo zadowolona a dodatkowo na stronie znalazłam wiele innych ciekawych rzeczy które wykorzytsam w firmie. Polecam

Re: Suplementy - produkcja

: wt mar 02, 2021 11:19 am
autor: plamka
Widzę że sporo jest takich firm produkujących suplementy diety wysokiej jakości ale nikt nie wspomniał o tej chc/com/pl/produkcja-suplementow-diety/ z którą ja współpracuję, a warto bo to solidna i rzetelna firma, bardzo chwalę sobie z nimi współpracę.

Re: Suplementy - produkcja

: czw mar 04, 2021 12:22 pm
autor: zeff
Zastanawiam sie nad zastosowaniem suplementów diety. Nie zawsze mój organizm pracuje tak jak bym chciała i często jestem zmęczona. A czytałam,ze tutaj sklepzycia/pl/nac-suplement mają bardzo fajny suplementów, który pozytywnie wpływa na nasz organizm.

Re: Suplementy - produkcja

: wt maja 04, 2021 10:52 am
autor: oasis
Dobry producent suplementów to skarb i trudno z tym polemizować. Tutaj warto wymienić taką firmę jak alg pharma poland . Na pewno oni doskonale wiedzą, że Polacy powinni suplementować witaminę D3 czy inne związki, jednak tylko z najlepszego źródła. Dlatego też laboratoria tej marki starają się wytwarzać tylko odpowiednie składniki, najbardziej skuteczne.

Re: Suplementy - produkcja

: wt wrz 28, 2021 8:23 am
autor: wezka
ja też coraz częściej rozważam otwarcie takiego biznesu. Suplementami interesuje się od dawna a ich własna produkcja to dla mnie ogromne wyzwanie :) mam już nawet namiar na sprawdzonego dystrybutora surowców do ich produkcji, to firma OQEMA https://oqema.pl/. Rozbudowana oferta, indywidualne podejście do klienta, korzystne warunki finansowe.