Suplementy - produkcja

boska
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:39 pm

Suplementy - produkcja

Post autor: boska »

Wiecie może komu zlecić opracowanie składu i technologii suplementów diety w dwóch podstawowych formach?

rozalinda
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:32 pm

Re: Suplementy - produkcja

Post autor: rozalinda »

Zajrzyj koniecznie na stronę firmy tantus/pl/oferta/doradztwo/
Jest to firma zajmująca się produkcją suplementów diety,zatrudniają specjalistów, którzy współpracują przy ustaleniu receptury dla pożądanych suplementów oraz przeprowadzają próby technologiczne niezbędne dla optymalizacji procesu produkcji.Firma działa od wielu lat,znana jest z tego,że pozwala klientom zrealizować swój pomysł od receptury po wytworzenie produktu gotowego do sprzedaży.

karminadel
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:58 pm

Re: Suplementy - produkcja

Post autor: karminadel »

ja korzystam tylko ze sprawdzonych i dobrych supli, przykładowo labosal/pl/active-mind/ Mają bardzo dobrej jakości suplementy w super cenie.

Amoga290
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 04, 2020 8:35 am

Re: Suplementy - produkcja

Post autor: Amoga290 »

Ja własnie zajmuję się produkcją w przemyśle farmaceutycznym i ostatnio zainwestowałem w separacja metali po to aby produkcja była bezpieczniejsza i nie było ryzyka że w opakowaniu będzie jakiś niepożądany metal. Jestem bardzo zadowolona a dodatkowo na stronie znalazłam wiele innych ciekawych rzeczy które wykorzytsam w firmie. Polecam

plamka
Posty: 49
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:08 pm

Re: Suplementy - produkcja

Post autor: plamka »

Widzę że sporo jest takich firm produkujących suplementy diety wysokiej jakości ale nikt nie wspomniał o tej chc/com/pl/produkcja-suplementow-diety/ z którą ja współpracuję, a warto bo to solidna i rzetelna firma, bardzo chwalę sobie z nimi współpracę.

zeff
Posty: 215
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:23 pm

Re: Suplementy - produkcja

Post autor: zeff »

Zastanawiam sie nad zastosowaniem suplementów diety. Nie zawsze mój organizm pracuje tak jak bym chciała i często jestem zmęczona. A czytałam,ze tutaj sklepzycia/pl/nac-suplement mają bardzo fajny suplementów, który pozytywnie wpływa na nasz organizm.

oasis
Posty: 127
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:37 pm

Re: Suplementy - produkcja

Post autor: oasis »

Dobry producent suplementów to skarb i trudno z tym polemizować. Tutaj warto wymienić taką firmę jak alg pharma poland . Na pewno oni doskonale wiedzą, że Polacy powinni suplementować witaminę D3 czy inne związki, jednak tylko z najlepszego źródła. Dlatego też laboratoria tej marki starają się wytwarzać tylko odpowiednie składniki, najbardziej skuteczne.

wezka
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:19 pm

Re: Suplementy - produkcja

Post autor: wezka »

ja też coraz częściej rozważam otwarcie takiego biznesu. Suplementami interesuje się od dawna a ich własna produkcja to dla mnie ogromne wyzwanie :) mam już nawet namiar na sprawdzonego dystrybutora surowców do ich produkcji, to firma OQEMA https://oqema.pl/. Rozbudowana oferta, indywidualne podejście do klienta, korzystne warunki finansowe.

ODPOWIEDZ