Jaka dieta fit z cateringu?

gloria

Jaka dieta fit z cateringu?

Post autor: gloria »

Cześć! czy ktoś z was orientuje się jaki catering opłaca się wybrać? na jaką dietę warto się zdecydować? co polecacie?

alala

Re: Jaka dieta fit z cateringu?

Post autor: alala »

A może skusisz się na dietę sokową? To świetny detoks dla organizmu, pozwala na pozbycie się zbędnych toksyn z organizmu przez co przemiana materii przyspiesza, poprawia się samopoczucie :) ja już kilka razy zamawiałam zestawy soków ( na 3 lub 5 dni ) firmy Nuja :) zdecydowanie polecam! :) super ceny, szybka dostawa, sympatyczna obsługa.

wezka

Post autor: wezka »

a gdzie mieszkasz? Bo jak w Łodzi to tu zdecydowanie polecam Victory Diet :) jest smacznie, niedrogo i co ważne skutecznie :) diet do wyboru jest co najmniej kilka, ja mam wegetariańską :) terminowe dostawy pod same drzwi, miła obsługa. Dania są różnorodne i bardzo smaczne :)

alala

Post autor: alala »

a może taki 3 lub 5 dniowy detoks sokowy :)? moim zdaniem to super rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą oczyścić organizm z zalegających toksyn, to dobry wstęp do odchudzania :) ja regularnie zamawiam takie zestawy soków z firmy Nuja :) super jakość, dobra cena, szybka dostawa.

karmel

Post autor: karmel »

Przeglądając ostatnio Internet przez przypadek trafiłam na taką stronę primafoodcatering/pl/ . Mam przeczucie, że ta dieta Adele bardzo by mi odpowiadała. Nie mam ostatnio czasu przygotowywać dla siebie posiłków, a zakupy też niecodziennie robię. Taki zdrowy catering bardzo by mi się przydał. To też dla mnie szansa na racjonalne i regularne odżywianie.

messi

Post autor: messi »

Natomiast ja po przeczytaniu artykułu dietly/pl/blog/postanowienia-noworoczne też postanowiłam się wziąć w garść i zacząć o siebie lepiej dbać. Wiadomo, że dieta i ruch są bardzo ważne. Nie będzie lekko, nigdy nie jest lekko... Ale ważne jest to, aby się niezniechęcać.

karloska

Post autor: karloska »

z takich diet pudełkowych to mi najbardziej spasował catering supermenu/com/pl jeśli zależy ci żeby jeść zdrowo, a przy okazji smacznie, to mogę z czystym sumieniem polecić

piżamka

Post autor: piżamka »

Dla mnie Fitcat to najlepszy catering z jakich korzystałam do tej pory. Każdą dietę można dowolnie skonfigurować pod siebie, jest też możliwość od czasu do czasu wybrania posiłku niedietetycznego. Samo jedzenie mi smakuje, a do tego jest dość różnorodne i smakowo i wizualnie. Cena mieści się w moich założeniach, więc tez oceniam na plus.

kiwi

Post autor: kiwi »

dla mnie jeśli catering to najlepszy jest dietlove. Ich dieta pudełkowa bez laktozy jest naprawdę bardzo smaczna i wygodna do realizowania. Ustaliłam sobie deficyt energetyczny i chudnę na 4 posiłkach dziennie a także a w zasadzie przede wszystkim nie cierpię, bo nie mam żadnych nieprzyjemnych dolegliwości jelitowych i poprawiła mi się cera.

wuja

Post autor: wuja »

Jeśli macie czas, to możecie też sami przygotowywać posiłki, wyjdzie was to o wiele taniej :) Ja produkty eko zamawiam online, mam namiar na sprawdzony sklep: Swojska Piwniczka. Polecam wam sprawdzić, bo naprawde jest w czym wybierać, a ceny znacznie niższe niż w supermarketach.

ODPOWIEDZ